Jsme psychoterapeutky a nejlepší kamarádky

Už 14 let jsme oporou lidem v nejtěžších okamžicích jejich života a tahle práce nás zcela naplňuje.

Každá máme jiný příběh a proto se ve společné práci doplňujeme. Jedna myslí víc na to postarat se o sebe, druhá na hluboký smysl, a tak dohromady víme, že jedno nejde bez druhého.

Věříme, že ať už jsme v životě na jakémkoli místě, potřebujeme v zásadě všichni to stejné - zastavit se a s větší laskavostí a pozorností naslouchat sami sobě. To si přejeme jedna pro druhou, i pro vás.

Aneta Lauterbachová

Aneta s klienty pracuje především na vnitřních pochybnostech o sobě a úzkosti, jestli jsem "dost dobrá", což až příliš dobře známe snad všichni. Je pro ni proto zásadní se zorientovat v pocitech, které máme, a jak věřit a následovat ty, které nás vedou správným směrem.

Vystudovala Psychoterapii na FSS MUNI a Psychologii na FF UK a má za sebou výcvik v Přístupu zaměřeném na člověka.

Bára Racková

Bára pracuje převážně s lidmi, kteří se v životě ocitli na tak náročném místě, že úspěch je mnohdy prostě jen to ustát. V terapii proto vedle důvěry v sebe sama, vidí důležitý i proces smiřování se s pomínkami, které nám život dal, a odkrývání smyslu, proč to tak je a co je v životě naším úkolem.

Vystudovala Psychosociální studia na HTF UK a má za sebou výcvik SUR.

Online terapeutické nástroje Odpověď uvnitř jsme začaly vytvářet, protože jsme myslely na ty, kteří do terapie jít nechtějí, anebo nemůžou, popřípadě jim v intenzivním období života k terapii chybí doplněk. Baví nás hledat mnohdy zábavnější a přitom efektivní způsoby práce se sebou - jako jsou deníky, audio techniky a online průvodce.

Chyběl nám tu přístup, který by si ušetřil dávat rady a místo toho do hloubky uměl vyslechnout lidi v jejich denně prožívaných pochybnostech o sobě a opravdových potřebách. Tak, aby na sebe nespěchali, aby se necítili tlačeni do výkonu, a měli tak luxus dopřát si prostor jen pro sebe, ve kterém se mohou hojit a postupně přicházet na to, co je pro ně to nejlepší. 

Chcete se spíš setkat?

Terapie online

Už s prvním setkáním, dokonce už při jeho objednání, se vám dost možná obrovsky uleví. NIcméně v procesu terapie pak dál přicházíte na ještě hlubší zdroje v sobě. Rády vám v tom budeme oporou.