"Jsem single a je mi skvěle"

5 terapeutických audionahrávek, po kterých vám jako single bude daleko líp

900,- Kč

"Jsem single a je mi skvěle"

5 terapeutických audionahrávek, po kterých vám jako single bude daleko líp

900,- Kč

Máte už dost pocitu, že bez partnera stojíte na místě?

Co takhle se (před tím než přijde) zaměřit na sebe? Dát sbohem pocitům nedostatečnosti a tolik touženou stabilitu najít ve vztahu sama k sobě?

Projděte s námi pěti audio terapeutickými setkáními. Skrze ty konečně zpracujete ty pocity, které vás straší o osamělých večerech, najdete v sobě, o co se opřít, a svou energii začnete směřovat na to nejvíc smysluplné místo - do svého života.

Přestaňte čekat na to kdo, kdy a jestli vůbec přijde. Soustřeďte se zatím radši na sebe a svůj život tady a teď.

Kdo to nezažil, tak neví, jaké to je - probouzet se do dne, ve kterém všechno musíte zvládnout sama, a usínat s pocity, které není komu říct. Jaká frustrace to je, když toužíte někoho milovat, ale těžko si ho vyčarujete, a jaké zklamání to je, když to zas nevyšlo... Vyvolává to v nás pochybnosti o sobě a našeptává nejistotu, jestli to takhle bude celý život.

Už na to nemusíte být sama.

S klienty v terapi jsme tímhle prošly už mnohokrát, a známe to i na vlastní kůži. Program je proto citlivě sestavený tak, abyste se cítila jak opečovaná a posílená, tak měla i možnost se s naší podporou postavit čelem těm temným pocitům a překonat je. Věříme, že za sebou necháte frustraci a beznaděj, a svůj život tady a teď zase začnete prožívat plnými doušky.

5 terapeutických nahrávek

= 5 posilujících setkání sama se sebou

Buďte tam, kde je vám dobře, klidně nevylézejte z postele. Potřebujete jen sluchátka, papír a tužku. O zbytek se postaráme my.

Audionahrávky trvají půlhodinku a vy si je zastavujete a vracíte se k nim podle svého tempa a jak to zrovna cítíte.

Jde o setkání, ve kterých si skrze terapeutické techniky účinně projdete tím citlivým a zároveň skrze relaxaci naberete sílu.

Tak jako v terapii jen v absolutním soukromí vašeho domova. Nahrávka vás provede uvolněním a pak klíčovými podněty. Ve svém vlastním tempu si přemýšlíte, zaznamenáte to podstatné a především - procházíte vnitřní změnou. 

Jak vám program pomůže?

 • 1
  Konečně úleva
  Pocity, kterým sama nerozumíte, a myšlenky, kterým by zas nerozuměl nikdo kolem vás - to všechno ze sebe dostanete a bude vám lehčeji.
 • 2
  Oprostíte se od sebedestruktivních myšlenek a vzorců
  To, co vás blokuje budete mít zřetelně před sebou, a díky tomu s tím budete moct pohnout.
 • 3
  Dost smutným a zoufalým večerům
  Postavíte se svému strachu čelem a tak na vás úzkost z něj přestane útočit. Sama sobě budete rozumět, a tak i v těžkých obdobích budete ve smíru sama se sebou.
 • 4
  Obnovíte důvěru v sebe sama
  Přehoupnete se přes výčitky, které k sobě máte, a místo toho budete budovat stabilní vztah sama k sobě.
 • 5
  Místo čekání začnete hned
  I když nevíte, kde, s kým a jak budete žít za pět let, stejně vám to nebude bránit v tom žít naplněněji už dnes.

Váš život je to nejcennější, co máte.

Není čas čekat na to "až..."

Poslechněte si, jak vám Anetin hlas bude vyhovovat.

Nebudeme předstírat, že život single je hračka.

Místo toho vás dovedeme k vašemu vlastnímu poznání, jak znovu cítit lehkost, i když to lehké není.

Už čtrnáct let pomáháme lidem najít v sobě SEBE - člověka, kterému když budou věřit, tam pro ně vždy bude a bude jejich největším zastáncem a podporovatelem.

Se vší empatií a respektem k jedinečnosti každého z nás jsme se snažily vžít do vaší kůže a opřít se o všechny ty prožitky, zkušenosti a znalosti, které jako terapeutky a ženy máme. 

 

Jestli má v budoucnu ten "někdo" přijít, o to radši oba dva budete, když vás pozná šťastnou sama se sebou.

Pět terapeutických audionahrávek

 • Pětkrát 30 minut audionahrávky, kterou si zastavujete a procházíte vlastním tempem, a ke které se můžete kdykoli vracet (MP3)
 • Témata sezení jsou pečlivě vybrána tak, aby rozvíjelo jedno druhé. Po tisících terapeutických sezeních dobře víme, že nepotřebujete laciné utěšování, ale opravdu účinné momenty
 • K dispozici kdykoli a odkudkoli, ke stažení ihned
 • Sama si nastavte rytmus sezení jednou týdně (jako byste vídala terapeutku), anebo si věnujte intenzivní víkend. Je to jen na vás
 • Dopřejte si úlevu a vnitřní změnu v soukromí vašeho obýváku

900,- Kč

Jak to funguje?

Nahrávky si stáhnete ve formátu MP3 a máte je tak kdykoli a odkudkoli k dispozici. Vyhradíte si 50 minut, ve kterých si 30minutovou nahrávkou projdete vlastním tempem. Obsahuje vždy relaxaci a hluboké soustředění na jedno z témat, které v single životě nejvíc bolí. Děláte si poznámky a především si prožijete změnu - tak jako byste byla v terapii, jen v soukromí svého domova.

Je cena adekvátní?

Nechceme, aby to vyznělo jako klišé, ale vnitřní stabilita je opravdu k nezaplacení. 50minut terapie většinou stojí kolem tisícikoruny kvůli tisícům hodinám vzdělání. Tvoříme jen takové terapeutické produkty, které nám samotným přijdou smysluplné a do kterých bychom my samy investovaly.

Opravdu to funguje?

Opíráme se o 13 letou terapeutickou praxi. Proces jsme sestavily tak, aby vám byl k užitku, přičemž vycházíme ze zkušeností vlastních i s klienty v terapii. Přesto neslibujeme zázraky - ze sezení získáte tím víc, čím do nich investujete, tak jako u všech jiných metod, i tady je to o vašem vkladu.

Co když nebudu spokojená/ý?

Procesem vás provázíme, nicméně to hlavní, co můžete získat, jsou vaše vlastní zamyšlení a uvědomění. Kdyby vám ale audionahrávky prostě nesedly, bez otázek vám do 14 dnů vrátíme peníze.

Terapeutické nástroje pro vás tvoříme s nejvyšší péčí s oporou v 13leté praxi. Kdyby vám přesto audionahrávky nesedly, bez otázek vám vrátíme vaše peníze.

"Postupně se zbavujete nánosů, které vám nedovolovaly se sama cítit plnohodnotně. Uvědomujete si svou hodnotu a roste ve vás smíření s tím, že každá cesta má svá zákoutí. Je vám líp, lehčeji a cítíte se odvážněji plnit si své potřeby a přání. Konečně to není o tom, kdo vám chybí, ale o vás, která tam pro sebe jste na 100%."
AnetaTerapeutka

Upřímně, najít správného člověka do života ovlivnit moc nemůžeme. Nicméně to, jak moc jsme do té doby spokojení, to ve své moci máme.

Přestaňte svou cennou energii směřovat ven. Dopřejte si místo toho změnu uvnitř sebe a možnost vidět se novýma očima. Bude nám ctí vás touto cestou provést.