Jste sama sebou

a svůj život dotváříte nejen podle svých podmínek, ale taky konečně podle svých představ...

To je náš cíl v Odpověď uvnitř.

Máte v sobě odpověď, jak se mít líp.

I když je možná teď těžké tomu věřit...

Vzpomeňte si na období, kdy jste se cítila skvěle být sama sebou. Je to oživující, máte energii, rozhodujete se snáz. V těle vám je fajn, jste ve své kůži. Víte, že jste dost ok, protože děláte maximum, co umíte. A vše působí tak nějak lehčeji. Svět je pořád stejný, to ve vás je rozdíl.

Ta jistota je uvnitř. Nemusíte vždycky udělat všechno správně, máte odvahu si hrát a třeba i šlápnout vedle. Věříte totiž sobě, že to zvládnete, i když to třeba nebude snadné. 

Možná už je to dlouho, co jste se tak cítila. To, že teď nevíte, jak na to, je v pořádku, neznamená to ale, že to ve vás není. 

Když v sebe nacházíme důvěru, všechno náhle působí a jde snáz.

Prožily jsme s klienty hodně příběhů ze samého dna až do bodu, kdy jim bylo prostě a krásně dobře. Cest, jak se to stane, je spousta, a jen vy uvnitř tušíte, jakým směrem to vede.

Někteří klienti začali podnikat, psát knihu, anebo se odstěhovali do vysněné země. Cítili se natolik silní, že i když nebyly ideální podnímky, stejně jim stálo za to to alespoň zkusit. 

Nemusí to ale být příběh jak z Forbes. Nejvíc změn se děje uvnitř. Přichází se smířením, že každý máme své světlé i stinné stránky. Pak se snáz žije s tím, jací jsme, zařídíme se podle toho, přestaneme se srovnávat. A když si připadáme konečně dost dobří, všechno jde snáz.

Nejspíš je pro vás těžké si věřit.

Hodně z nás se v životě dostane do bodu, kdy už se v těch všech povinnostech a možnostech kolem sebe nevyznáme, a nevíme, co přestat dělat a čeho se naopak přidržet.

Kolikrát se ztratíme i ve svých pocitech, které dokážou být rozporuplné. Kolikrát pak přestáváme i věřit sami sobě - jestli se dokážeme správně rozhodnout, jestli si neštěstí nevytváříme sami, jestli v nás není něco špatně...

Pak je těžké vidět odpověď tam uvnitř. Jenže ona tam je.  A my v Odpověď uvnitř vás k ní chceme provést.

V Odpověď uvnitř  tvoříme jednoduché, ale účinné terapeutické nástroje a programy, které jsou vám k dispozici kdykoli a odkukoli, a můžete si proto jimi procházet svým vlastním tempem.

Cílem je odhalit odpovědi, které máte uvnitř, jen jim zatím možná neumíte naslouchat, anebo si nevěříte dost na to, abyste podle nich začala žít.

Jsou to odpovědi, které jsou pro váš život nejpravdivější, a ani přečtení všech seberozvojových knih na světě by vám nedalo lepší odpověď než tu vaši.

Jen vy totiž nejlíp znáte svůj život a své možnosti, jak v něm tvořit. Tahle jediná odpověď funguje právě pro vás.

Můžete se o nás opřít

Provedeme vás nástroji a programy, které vytváříme s oporou, kterou máme každá v:

  • 14 let praxe se stovkami klientů
  • kompletní psychoterapeutické vzdělání
  • pravidelné supervize naší práce
  • zpětná vazba našich klientů
  • výzkumné zázemí